nový počítač • monitory • obrazovky • levné počítače • použité počítače • repasované počítače • používaný počítač • pomůžeme vybrat počítač • kvalitní počítač
CenikCeska verze
Cennikpo-russki

Chcete-li koupit nový počítač, monitor, neperiferní zařízení nebo jiné komponenty a materiály, nabízíme Vám velmi výhodnou pro Vás variantu nákupu.

Pro nás není důležité množství, ale kvalita. Pomůžeme získat nejlepší počítač pro Vaše cíle při minimálních nákladech a s výběrem z nejnovějších technologií.

Pomůžeme Vám nabýt jakékoli zařízení z níže uvedených internetových obchodů za cenu (od 3 % do 12 %) nižší než maloobchodní za podmínky, že využijete naše služby při instalaci programového zabezpečení nebo nastavení zařízení.

Již několik let úspěšně spolupracujeme se společností Promocomp a využíváme její dealerské ceny na nákup zboží u největších počítačových distributorů.

Neztráceje čas, podívejte se na nabídku počítačů a komponentů na stránce www.promocomp.net. Najdete tam rovněž informaci zda je zboží na skladě, podrobné technické údaje a odkazy na stránky výrobců. Při výběru jakéhokoli zboží můžete zjistit za jakou cenu je možné ho mít s naší pomocí. Stačí zavolat na telefon 604 108 382 nebo napsat na e-mail: Jestli jste nenašli požadované zboží, nevěšte hlavu, máme i jiné možnosti jak a kde získat zboží, pravděpodobně však bez slevy. Je možné, že doporučíme koupit alternativní zboží s podobnými charakteristikami od jiného výrobce.

Nejste si jistí jaký počítač potřebujete do práce nebo domů? Pomůžeme Vám se zorientovat, ušetřit prostředky a odvrátit možné nevýhody a problémy nesprávného výběru.

Počítač se vybírá nejlépe při osobní schůzce a když kupující má přesnou představu o účelu použití nové techniky. Není-li určení počítače přesně stanoveno, bude se řídit jeho výběr výší investice nebo snahou ho učinit použitelným ve většině životních situací. 

Potřebujete-li levnější používaný počítač, můžeme Vám doporučit stránky www.promocomp.cz, kde je velký výběr značkových počítačů COMPAQ, DELL, IBM, HP, FUJITSU-SIEMENS, GATEWAY, NEC.© 2004-2014 BONDA
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional Рейтинг@Mail.ru RESPUBLIKA.CZ